Boží.

3. února 2013 v 20:27 | Harley
Všechno bylo nakonec docela dobrý. Zkoušky jsem dala, i když od té, na kterou jsem si tu stěžovala jsem se byla ještě ožrat pozor, DVAKRÁT (v těch tří dnech do zkoušky). Můj kamarád, říkejme mu třeba Nevim, měl totiž koncert a bylo to pofidérní. OTakže jsem pila.)Následujícího dne jsem šla ven s cizinci, ožrala jsem se jako doga. Moc ráda s nima chodím ven, jelikož jeden takový Ital, říkejme mu třeba eh Antonio? Mi vždycky všechno platí. Nevím proč to dělá, jelikož o mě zjevně ani nemá zájem (Díky Bohu za to, má asi metr čtyřicet. Nežertuji.), ale nestěžuji si. Každopádně, jeho kamarád Dicker mne celý večer soustavně urážel a oblizoval každou slečnu, kterou viděl. To mi vadí z toho důvodu, že nikdy nemá zájem oblizovat mě. Nechci tím říct, že bych byla nějak moc přitažlivá na oblizování - ale jo, jsem. On není ani hezký, ale je to anglán a myslím, že ho baví ze mě dělat idiota. Pověděl mi něco jako, že kdybychom měli hrát jednu svlíkací hru, prosí mne, abych si vzala co nejvíc vrstev, protože to nikdo nechce vidět. Boží. Na truc jsem se líbala s nějakým portugalcem, který vypadal jako Leonard Hoffstader, a potom se litovala.


Další den jsem se měla drtit lingvu, byla sobota, měla jsem kocovinu století, depčičku z toho, že jsem se ve čtyři ráno přežrala při čekání na rozjezd a depčičku z toho, že nejsem schopná se učit a nechce mě ani pupkáč Dicker. Všechno nakonec, ale dopadlo, zkoušku jsem dala a jela jsem domů. Na koleji je to stejně divné, akorát mi píše můj booty call, kterého jak jsem psala dříve, už nikdy nechci vidět, natož s ním jít na pivo. Měla jsem taky jednu hodně dobrou kamarádku ve třetím patře, vzhledem k tomu, že jsem na ní nasraná jí budeme říkat Vagína. U Vagíny na pokoji jsme vždy kouřily a stěžovaly si na muže, hlavně když začala spát s jedním emákem. Nedávno ho donutila ke vztahu, začala se chovat jako on a hlavně už o ničem jiným nemluvila. Jednou mi na cigaretě sdělila, že bych měla cvičit a nepít pivo a že se s Emákem a jeho hnusným kamarádem, který je ve třeťáku NA STŘEDNÍ shodli, že kdybych teda jako zhubla, mohla bych se na stupnici 1-10 posunout o dva, to jest na devítku. Opila jsem se a pohádala se s ní na facebooku. Takže už spolu nemluvíme. Kdyby Vagína dělala něco jinýho než souložila nebo mluvila o souloži, třeba by jí nehrozil vyhazov ze školy.

No a po poslední zkoušce jsem se s Májou zkouřila jako prase a snědla půl bochníku chleba s kečupem. Měly jsme takový ten rozhovor jako "Víš proč nás nikdo nechce? Protože podívej se na nás." Tak jsem si řekla, jak asi musím vypadat, když se válím na zemi opatlaná kečupem a nezřízeně se směju.

Takže jsem jela domů. V pátek jsem se sešla s kamarádkama a pily jsmea šly jsme do retra. Nesnášim retro. Měly jsme si před tím dát nějakou povzbuzující látku, ale kamarádky chlapec si na tom radši ustlal nebo co. Bylo tam šampónů jak nasráno, trpěla jsem a hrálo těžké tuctuc. Nalila jsem se, sdělila, že na to nemám nervy, vzala jednu kamarádku a jely jsme do Vagónu, protože Vagón nezklame. Normálně se tam pak začala dělat fronta před vchodem! To jsem nezažila. Naštěstí už jsem byla vevnitř, potkala další lid, jako mou Goth kamarádku a její partu a tančila jsem a myslím, že jsem se s někým líbala, ale to už je taková klasika, které bych se měla asi zbavit. Celou noc jsem nějakému chudákovi punkáčovi vykládala o svém crushi a jak mě nechce a on mi říkal jak jsem pěkná a boží. Chudák. Řekla jsem mu, že normálně nejsem boží, že nedokážu moc mluvit s klukama, protože jsem prostě Rajesh Koothrapali (jak vidíte, dost koukám na bigbang.) Bylo to super, a pak jsem jela domů a to teprve následuje ta úžasná část večera! Já vim, že nemám jezdit sama, ale co má člověk dělat? Hej kámo, neznám tě, dotáhneš mě domů?

Tak jsem vystoupila z tramvaje a došla ke dveřím a dala klíče do zámku a najednou mi někdo začal rvát tašku z ramene. Začala jsem řvát jak jsem nejvíc mohla a držela jsem se, co mi síly stačily, takže jsem spadla na zem, rozjebala si koleno, ještě mě kousek táhnul, a pak se mu povedlo mi tu kabelku vyrvat. Tak jsem vstala, vytáhla klíče ze zámku (aspoň ty teda mám) a běžela jsem na policajty. Byla jsem dost opilá a nenapadlo mě třeba zazvonit na rodiče, ne, prostě ve všem zděšení a uslzená jsem utíkala. Sedla jsem si tam, všimla jsem si, že mám vršek boty úplně prosáklej od krve a začala jsem brečet ještě víc. Byli na mě celkem milí, na všechno se mě ptali a pak zavolali mámě, která mě přišla utěšovat. Byla sice asi trochu naštvaná, že mi naměřili dvě promile, ale na druhou stranu jsem tím nevyvedla nic nelegálního. Ošetřili mi koleno a dali mi vodu, pak jsem s nima jela někam na kriminálku, kde jsem vypovídala znova a domů mě hodili v devět. Nemám tašku, nemám svůj měsíc starej RŮŽOVEJ mobil, občanku, šalinkartu, isic, žádný šminky, voňavku, kartu pojišťovny, kreditku...takže jsem moc nadšená. Měla jsem dneska večer jít s kamarádkou na pivo, ale upřímně se mi nechce vycházet vůbec nikam. Byla jsem v obchodě pro kafe a jsem pořád trochu paranoidní, snad to brzo přejde.

No, tak užívejte. V úterý jdu na ples, doufám, že nebudu přepadena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 J & X J & X | Web | 23. února 2013 v 9:59 | Reagovat

Tyjo - drsný zážitky. o.O Vrtá mi hlavou, jestli se náhodou odněkud neznáme, jelikož se pohybuješ v podobných klubech. :-) A TBBT je boží. <3 K tomu ocicmávání - to máš holka teda odvahu. Zrovna ve Vagónu se občas pohybuje dost děsivej póvl.. ale tak pití udělá svoje chápu. 2 promile - uf, tak to čumim - já nadejchala 1,4 a skoro jsem nemohla stát rovně. :D Si tak říkám, co tě vedlo k názvu blogu, když tenhle článek je vlastně jenom o tom, jak si kde kalila. :D Co se na to fakt vybodnout? Nejsou ty "následky" horší a horší? >.> J.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama